Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
please please let me be deidara 2zp5jep

 

 please please let me be deidara

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Male Брой мнения : 8

please please let me be deidara Empty
ПисанеЗаглавие: please please let me be deidara   please please let me be deidara Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 12:25 pm

Страна: Страната на камъка; Скритото село на камъка
Ранк: Мисинг -нин (Високо Джоунинско Ниво)
Организация:Акатски
Партньори:Сасори /Тоби
Статус:Неактивен/Мъртъв
За първи път се среща в: Глава 247; Епизод 052


Дейдара е липсващ нинджа от Селото скрито в Камъните. Преди да се присъедини към Акатски, Дейдара е наемен терорист-бомбаджия, като делата му привличат вниманието на Пейн. Както останалите членове на Акатски, Дейдара носи черна аба с червени облаци. Той има дълга руса коса, част от която носи на конска опашка и сини очи. Дейдара има специален монокъл, който служи срещу Шарингана. Първоначално Дейдара е разпределен в комбина със Сасори. Тяхното партньорство е изтъкано от съперничество и уважение. Дейдара смята себе си за артист, а глинените си творения - за произведения на изкуството. Сасори често се дразни от това разбиране, твърдейки, че нищо толкова нетрайно не може да бъде изкуство. Друг повод за недоволство на Сасори към Дейдара е самоувереността му. След смъртта на Сасори, негов партньор става Тоби. Дейдара често се нервира от несериозното поведение на Тоби, което провокира някои доста комични ситуации. На Дейдара се пада да плени демона, вселен в Гаара. Въпреки силата и талант на Гаара, Дейдара успява да го надвие. Той пуска огромна бомба над селото на Гаара, принуждавайки го да избира между живота си и съдбата на селото. В тази битка Дейдара губи едната си ръка. В аниме епизодите, Дейдара се опитва да се сдобие и с демона на Наруто Узумаки. Дейдара се бие предимно с експлозиви, които пуска от въздуха. Те биват направени от глина и чакра, и често са оформени като животни (обикновено птици). Дейдара използва творенията си и за да се придвижва по въздуха или за пренос. Има усти на ръцете и една на гръдния кош, чрез които поглъща специална глина примесена с чакра, предъвква я и се получават фигурки, които той съживява и кара да избухват. За него истинското изкуство е нещо моментно - сега го има, а в следващия момент експлодира. Дейдара става жертва на един от собствените си експлозиви в опит да убие Саске Учиха.
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Администратор
Администратор
Нагато Пейн


Male Брой мнения : 108

please please let me be deidara Empty
ПисанеЗаглавие: Re: please please let me be deidara   please please let me be deidara Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 12:27 pm

Зает
Върнете се в началото Go down
https://naruto-bulgariangame.bulgarianforum.net
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Male Брой мнения : 8

please please let me be deidara Empty
ПисанеЗаглавие: Re: please please let me be deidara   please please let me be deidara Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 12:28 pm

;[
Върнете се в началото Go down
Таюя

Таюя


Female Брой мнения : 27

please please let me be deidara Empty
ПисанеЗаглавие: Re: please please let me be deidara   please please let me be deidara Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 12:33 pm

СТОП ДЪ СПАМ!! хД
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха

Итачи Учиха


Male Брой мнения : 8

please please let me be deidara Empty
ПисанеЗаглавие: Re: please please let me be deidara   please please let me be deidara Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 12:38 pm

само да питам ако слушкам няма ли да може някак се така да си затворим очите и да ми позволите да стана деидара Very Happy
(ок спирам Very Happy )
Върнете се в началото Go down
Нагато Пейн
Администратор
Администратор
Нагато Пейн


Male Брой мнения : 108

please please let me be deidara Empty
ПисанеЗаглавие: Re: please please let me be deidara   please please let me be deidara Icon_minitimeПет Яну 22, 2010 12:52 pm

Зает е.
Върнете се в началото Go down
https://naruto-bulgariangame.bulgarianforum.net
Sponsored content





please please let me be deidara Empty
ПисанеЗаглавие: Re: please please let me be deidara   please please let me be deidara Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
please please let me be deidara
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Deidara^^=

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Начало :: Създаване на герой-
Идете на: